У Черкаському художньому музеї стартував мистецький проект "Любов це..."

Черкаський Художній музей презентував новий мистецький проект «Любов це...».

На риторичне питання – «Що таке любов...» відповідають черкаські професійні художники, аматори, студентська молодь. Серед авторів – постійні учасники різноманітних музейних заходів Євген Найден, Володимир Яковець, Олександр Шепеньков, Максим Гладько, Ольга Сокуренко, Оксана Сіра, Тетяна Черевань та ін. Своє розуміння любові автори передають мовою живопису, графіки, декоративно-прикладного мистецтва, інсталяції та фотографії. Це близько 100 робіт від 78 авторів. Цьогорічною особливістю проекту стала домінація символічних знаків любові – квіти, серця, діти, птахи, танок, ліричні пейзажі – над прямими відкритими почуттями, втіленими в еротичних образах жіночого єства.
У Черкаському художньому музеї стартував мистецький проект "Любов це..."

Співкуратором проекту стала Анна Василенко – талановита черкаська художниця, відома черкасцям своєю першою персональною виставкою, нещодавно представленою у художньому музеї.Особливістю виставки молодої авторки стало те, що всі її персонажі, а це переважно молоді жінки, мають закохані очі.

У рамках заходу – святкова шоу-програма: чорно-біле німе кіно про любов від Черкасиоблкіно; музична програма від черкаського гурту «Спів братів»; сувеніри та подарунки від «Handmade в Черкасах»; солодощі від кондитерів «Ласуня»; різноманітний чай від Чайного дому «Тін лун»; конкурси та вікторини від агентства «Праздник». Святковий вечір проводять Марина Манга та Олексій Хуторний.
15.02.2014 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter