Черкаський драмтеатр: анонси вистав на наступний тиждень

Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка запрошує

14 лютого, п’ятниця (початок о 18 год. 30 хв.)
БОЇНГ-БОЇНГ
П'єса Марка Камолетті, що увійшла до книги рекордів Гіннеса, поставлена в 60 країнах світу. Це комедія про роман молодого паризького ловеласа з трьома чарівними стюардесами, обраниці якого літають на різних авіалініях, і це змушує винахідливого нареченого підлаштовувати своє життя під розклад "прильоту-відльоту" всіх "наречених". Виникають непорозуміння, що призводять до нескінченно смішних ситуацій ...
Черкаський драмтеатр: анонси вистав на наступний тиждень

15 лютого, субота (початок о 17 год.)
СІЛЬВА
Видатний твір короля оперети, успіх якій забезпечують блискуче лібрето і приголомшлива музика - легка, іскрометна. Оперета, у якій вражають і мексиканські пристрасті, і музика, яка не має рівних за своєю святковістю та «нарядністю», і яскраві костюми та дивовижні декорації. У підсумку - втілення легендарної «Королеви Чардаша» одного з видатних геніїв оперети Імре Кальмана, стала виставою, що протягом років збирає повні зали театрів.
Черкаський драмтеатр: анонси вистав на наступний тиждень

16 лютого, неділя (початок о 17 год.)
СВАТАННЯ НА ГОНЧАРІВЦІ
Найвідоміша і найулюбленіша музична комедія – переказана Григорієм Квіткою-Основ’яненком історія про відданість, самопожертву та справжнє незгасиме кохання.

Для дітей

16 лютого, неділя (початок о 12 год.)
ДОРОГА ДО СОНЦЯ
Музична казка на 1 дію - чарівна фантазія за казками Ганса Крістіана Андерсена – про гидке каченя, що, ставши прекрасним лебедем, мріє долетіти до сонця.

Ціна квитків від 20 грн.
Телефони для довідок: каса – 36-07-21, адміністратор - 36-07-18
06.02.2014 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter