Прокуратура вимагає від Черкаської ОДА терміново погасити заборгованість по зарплаті перед акторами Черкаського драмтеатру

20 грудня прокуратурою області в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів внесено подання на усунення порушень трудового законодавства у діяльності Черкаського академічного обласного українського музично – драматичного театру щодо погашення працівникам заборгованості по заробітній платі у сумі 547 тис. грн.
У найкоротший термін керівництвом Черкаської обласної державної адміністрації будуть вжиті заходи щодо погашення заборгованості із заробітної плати.
Крім того, надано доручення територіальній державній інспекції з питань праці у Черкаській області щодо проведення перевірки дотримання вимог трудового законодавства у вказаному закладі.
Як відомо, минулої суботи під час вистави “Назар Стодоля» актори драмтеатру зупинили виставу та повідомили глядачам про затримку з виплати зарплат.
"Ми досі від керівників культури (начальник облуправління - Наталія Джура) не отримали пояснення, наскільки довго це буде тривати і чому взагалі так відбувається", - заявила актори, пише "Прочерк".
"Крутиться голова на сцені. Голосів не вистачає для співу. П’ємо один чай. У багатьох в театрі працює вся родина – чоловік і дружина. Ми розуміємо, що це проблеми усієї країни. Але усіх чують, а культуру ніби не чують", - звернулися артисти до глядачів.
[media=http://procherk.info/news/7-cherkassy/19618-cherkaski-aktori-chekajut-vid-oblasnogo-kerivnitstva-pojasnen-video]
23.12.2013 09:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter