Вілкул відкриє виставку "Петриківський розпис - кольори традицій

Вілкул відкриє виставку "Петриківський розпис - кольори традиційВіце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул відкриє в Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова виставку "Петриківський розпис - кольори традицій", яка присвячена набуттю Петриківським розписом – самобутнім українським мистецьким промислом - статусу нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Про це УНН повідомили у прес-службі уряду.
На урочистий захід запрошено представників «Книги рекордів України» для фіксації рекорду створення найбільшого витвору мистецтва у стилі Петриківського розпису. На виставці будуть представлені роботи провідних Петриківських художників, проведено майстер-класи майстрів Петриківського розпису.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що ЮНЕСКО включив Петриківський розпис до Списку нематеріальної культурної спадщини людства. Вперше в своїй історії Україна виборола такий почесний статус. Таке рішення було прийнято під час 8-ї сесії Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що відбувалася нещодавно у м. Баку (Республіка Азербайджан).
13.12.2013 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter