У Черкаському художньому музеї відкрито виставку дитячих робіт "Прикрасимо іграшками світ"

День Святого Миколая – урочисте свято та найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть листи до Миколая зі своїми побажаннями. Чемні діточки обов'язково знаходять під подушкою подарунок.
Черкаський обласний художній музей підтримує давньоукраїнські традиції і разом з Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, управлінням культури Черкаської міської ради та учасниками міського проекту проводить з 11 грудня виставку кращих дитячих робіт «Прикрасимо іграшками світ». Із 20 листопада до 10 грудня цього року проводились майстер-класи. Кращі роботи, створені дітьми під час майстер-класів, зараз представлені на виставці. А 18 грудня вони будуть презентувати наше місто на Всеукраїнському фестивалі «Святий Миколай 2013», у рамках конкурсів «Новорічна іграшка» та «Дитяча Еко іграшка».
У Черкаському художньому музеї відкрито виставку дитячих робіт "Прикрасимо іграшками світ"

Творче розмаїття рукодільної майстерності представлено у дитячих роботах. До експозиції виставки увійшло 352 роботи. Для створення новорічних іграшок діти використовували різні матеріали: сучасні і натуральні, а саме, дерево, солома, тканина, глина, папір та інші.
У Черкаському художньому музеї відкрито виставку дитячих робіт "Прикрасимо іграшками світ"

Серед учасників роботи вихованців АРТ-студії «Глорія» міського Будинку культури ім. І.Кулика, Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру, Черкаської дитячої художної школи ім. Д.Нарбута, Черкаської дитячої школи мистецтв, Центру дитячої та юнацької творчості, міського Палацу молоді.
Це незабутнє казкове дійство, що об’єднує дитячу майстерність, креатив, приголомшливі інсталяції та святковий настрій для дітей та дорослих.
12.12.2013 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter