DataLife Engine > Кримінал > Затримано черкащанина, який викрав прикрасу з ювелірного магазину, - Нацполіція

Затримано черкащанина, який викрав прикрасу з ювелірного магазину, - Нацполіція


8-03-2026, 12:40. Разместил: victor
Як повідомили в ГУНП у Черкаській області, 6 березня близько 11:00 у приміщенні одного з торговельно-розважальних центрів Черкас у відділі з ювелірними виробами чоловік, оглядаючи прикраси, схопив одну з них та вибіг на вулицю.

Працівники Управління поліції охорони в Черкаській області, які прибули на виклик, виявили та затримали зловмисника. Також на місце події прибула слідчо-оперативна група Черкаського райуправління поліції. 

Поліцейські затримали фігуранта. Ним виявився 32-річний черкасець.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Черкаської окружної прокуратури повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 та ч. 4 ст. 186 (Грабіж, вчинений в умовах воєнного стану) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років. Слідство триває.


Вернуться назад