DataLife Engine > Кримінал > В Умані судитимуть чоловіка, який тікав в авто від поліції та чинив опір при затриманні

В Умані судитимуть чоловіка, який тікав в авто від поліції та чинив опір при затриманні


27-01-2020, 17:05. Разместил: victor
Як інформують в Уманській міській прокуратурі, по факту опору працівникам поліції під час виконання ними службових обов’язків обвинувальний акт скеровано до суду

Досудовим розслідуванням встановлено, що 28-річний житель Уманського району в лютому 2019 року, в нічну пору доби, при відмові зупинитись на вимогу працівників патрульної поліції, намагався відірватись від останніх, що переслідували його на службовому автомобілі та, в подальшому, уникнути відповідальності, пошкодив службовий автомобіль працівників поліції, зіткнувшись з ним. Продовжуючи свої дії останній, зупинив свій транспортний засіб та чинив фізичний опір при затриманні, чим вчинив опір працівникам правоохоронного органу під час виконання їх службових обов’язків.

За наслідком досудового розслідування Уманською місцевою прокуратурою відносно вказаного чоловіка затверджено та скеровано до Уманського міськрайонного суду обвинувальний акт по факту опору працівникам поліції під час виконання ними службових обов’язків, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 342 КК України Кримінального кодексу України.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Санкцією ч.2 ст.342 КК України передбачено покарання у вигляді штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до чотирьох років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Вернуться назад