Черкаська міліція закликає людей не піддаватися на провокації, бо..."Беркут" прилетить

Черкаська міліція закликає людей не піддаватися на провокації, бо..."Беркут"  прилетить Черкаська міліція поширила звернення до жителів області з приводу останніх подій в Україні.
"Шановні громадяни! Не піддавайтеся провокаційним закликам, які ведуть до порушень громадського порядку та загрожують безпеці людей
Останнім часом в м.Черкаси під час проведення мирних зібрань громадян лунають заклики щодо силового захоплення державних будівель та споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади. УМВС України в Черкаській області просить громадян не піддаватися на провокаційні заклики та не чинити протиправних дій.
Відповідно до Закону України передбачена кримінальна відповідальність за вчинення протиправних дій (ст.341 КК України). Захоплення будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування,об’єднань громадян, з метою незаконного користування ними, або перешкоджання нормальній роботі підприємств,установ, організацій- карається арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк. Крім того, законодавством передбачена кримінальна відповідальність за опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку, або військовослужбовцю.
Управління МВС України в Черкаській області наголошує, що всі проблемні питання необхідно вирішувати без будь - яких приводів до агресивних дій в рамках чинного законодавства. Працівники міліції діють виключно в рамках Закону та адекватно до ситуації, що складається, виконуючи основну свою функцію – забезпечення громадського порядку і безпеки громадян".
02.12.2013 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter