У Черкасах дві шахрайки під виглядом "соціальних працівниць" вкрали у 80-річної бабусі всі її заощадження

До чергової частини Соснівського райвідділу міліції звернулася 80-річна місцева жителька із заявою про те, що невідомі жінки заволоділи її грошима.
Як інформують у СЗГ УМВС в Черкаській області, потерпіла проживає в квартирі одна. В обід в двері пенсіонерки постукали дві незнайомі жінки, які привітались і повідомили, що є представниками пенсійного відділу та розповіли, що державою виділена матеріальна допомога і саме з цього приводу вони завітали до неї.
Бабця запросила жінок до квартири, одна з них пройшла до кухні, інша залишилася у вітальні.
На кухні жінка оформляла з господаркою відповідні документи, а потім попросила стареньку розміняти 200 гривень. Всі свої заощадження бабця зберігала в другій кімнаті в шафі. Звідти вона і дістала 200 гривень. Розміняні кошти принесла соціальній працівниці, але та вибачилась, сказала, що розмінювати нічого вже не потрібно, вона з усім розібралась. Жінки залиши пенсіонерці матеріальну допомогу та поспішаючи попрощались з нею.
Жінка помітила пропажу заощаджених коштів лише тоді, коли отриману матеріальну допомогу хотіла положити до шафи. Вона зателефонувала до міліції та повідомила про свою біду.
При розмові з правоохоронцям старенька повністю розповіла про все що з нею трапилось, але описати зловмисниць вона не змогла, бо не запам’ятала їх.
Наразі подію зареєстровано в журналі єдиного обліку Соснівського районного відділу міліції.
29.11.2013 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter