У Черкасах на пилорамі накрили підпільний цех з виробництва алкоголю

У Черкасах на пилорамі накрили підпільний цех з виробництва алкоголюЯк інформують у Головному правлінні Міндоходів області, оперативники Міндоходів виявили та припинили чергове незаконне виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв. Як виявилось, цех облаштував у приміщенні пилорами на відокремленій території 38-річний черкащанин.
Працівники оперативного управління виявили та вилучили у нього понад 5100 літрів сировини (спирту) невідомого походження, що зберігалась в пластикових бочках та каністрах різних ємностей, вантажний автомобіль, яким здійснювалося транспортування даної продукції, 765 літрів готової водно-спиртової суміші та обладнання для підпільного виготовлення алкогольних напоїв. Про резонанс повідомив начальник оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб.
Він поінформував, що загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей сягнула понад 615 тисяч гривень.
Згідно з висновком лабораторії, вилучений спирт та виготовлені алкогольні напої не відповідають вимогам нормативно-технічної документації, які пред’являються до етилових спиртів та горілчаних виробів, а тому їх вживання становить загрозу для здоров’я та життя людини.
28.11.2013 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter