Прокуратура: 2013 року на Черкащині за корупцію судили 31 посадовця

Прокуратура: 2013 року на Черкащині за корупцію судили 31 посадовця За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області, протягом поточного року правоохоронними органами Черкаської області до суду направлено 29 обвинувальних актів про корупційні правопорушення стосовно 31 посадовця.
До відповідальності притягнуто міського голову та його заступника, першого заступника голови райдержадміністрації, 12 посадовців контролюючих органів, 4 - сільських голів, 3 - працівників органів внутрішніх справ, 2 - податківців, 1 - митника.
Відсторонено від займаних посад 21 підозрюваного, звільнено 7 правопорушників.
Загальна сума неправомірної вигоди одержаної посадовцями складає 1,2 млн. грн., найбільша - 240 тис. грн.
Так, прокуратурою області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно начальника управління Держземагенства в області, який вимагав у громадянина неправомірну вигоду у розмірі 145 тис. грн. Наразі обвинувальний акт розглядається у суді.
Судами області постановлено обвинувальні вироки стосовно 8 осіб.
Зокрема, службовця Державної екологічної інспекції засуджено до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в державних органах строком на 3 роки з конфіскацією майна.
Також засуджено посадовців державної податкової служби, Головного управління статистики, сільськогосподарської інспекції та служби надзвичайних ситуацій.
Окрім того, уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції області складено та направлено до суду 61 протокол про адміністративні корупційні правопорушення, з яких органами прокуратури – 25, службою безпеки – 8, органами внутрішніх справ – 28, Міндоходів – 1.
За вчинення корупційних правопорушень 11 посадовців звільнено, притягнуто до відповідальності 31 особу, з них 3 - державних службовців, 8 - депутатів місцевих рад та 6 - посадовців органів місцевого самоврядування.
26.11.2013 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter