Керівник черкаського КП не виплатив працівникам 640 тис. грн. зарплати, спрямувавши гроші на інші цілі, - прокуратура

Прокуратурою міста Черкаси зареєстровано кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати керівником одного з комунальних підприємств обласного центру.
За повідомленням прокуратури міста Черкаси, він, керуючи підприємством із січня по червень 2012 року, безпідставно не виплатив у повному обсязі зарплату працівникам. У результаті підприємство заборгувало їм понад 640 тисяч гривень. А наявні на рахунках кошти керівник спрямував на інші платежі, всупереч Закону України „Про оплату праці”.
Попри це він, на сьогодні працює керівником іншого комунального підприємства, у 2013 році звернувся до суду, вимагаючи відшкодувати йому майже 90 тисяч гривень компенсації за затримку виплати заробітної плати за час його керівництва.
Прокуратура направила провадження за підслідністю для проведення досудового розслідування у Придніпровський РВ в м.Черкаси УМВС України в Черкаській області.
За подібні злочини Кримінальний кодекс передбачає позбавлення волі на строк до двох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
21.11.2013 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter