У Черкасах засудили членів банди вуличних грабіжників

Прокуратурою міста Черкаси підтримано державне обвинувачення у кримінальній справі стосовно чотирьох чоловіків, які вчиняли розбійні напади та грабували перехожих.
Як інформує прокуратура міста Черкаси, упродовж квітня-червня 2009 року уродженець Кам’янського району сам або зі спільниками нападав на людей на вулицях Черкас. Погрожуючи ножем та застосовуючи фізичну силу, відбирали гроші, телефони та цінні речі. Користуючись власним авторитетом, чоловік залучив до грабіжницьких нападів і неповнолітнього на той час студента медичного коледжу м. Черкаси.
Соснівський районний суд міста Черкаси визнав усіх чотирьох винними у вчиненні злочинів, передбачених статтями 186 ч.2, 187 ч.2 – грабіж та розбій, вчинені повторно, або за попередньою змовою групою, або особою, яка раніше вчинила розбій. 24-річного уродженця Кам’янщини звинуватили ще й у втягненні неповнолітнього у злочинну діяльність. Його засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Одного з його спільників, 25-річного черкащанина, засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна. 23-річний брат черкащанина отримав 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном. Таке саме покарання поніс і наймолодший учасник злочинів.
20.11.2013 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter