Прокуратура: За рік дії нового КПК до Єдиного реєстру досудових розслідувань від Черкаської області внесено відомості про понад 33 тис. правопорушень

Прокуратура: За рік дії нового КПК до Єдиного реєстру досудових розслідувань від Черкаської області внесено відомості про понад 33 тис. правопорушень  Як інформують в прокуратурі Черкаської області, за рік функціонування нового Кримінального процесуального кодексу України до Єдиного реєстру досудових розслідувань правоохоронними органами Черкаської області внесено відомості про більш ніж 33 тис. кримінальних правопорушень.
Зокрема, органами внутрішніх справ – 31897 кримінальних проваджень, з яких 3373 направлено до суду для розгляду по суті, з них 616 з угодами про визнання винуватості.
Органами прокуратури області зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 1004 кримінальні провадження, з яких направлено за підслідністю -245, до суду – 50.
Слідчим управління фінансових розслідувань головного управління Міндоходів в області зареєстровано 277 кримінальних проваджень, з яких 26 направлено до суду для розгляду по суті.
Також, слідчим відділом служби безпеки України в області внесено відомості до ЄРДР по 83 кримінальних правопорушеннях, з них 13 проваджень скеровані до суду.
20.11.2013 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter