Втрутившись у систему "клієнт-банк", черкаський шахрай обікрав підприємство на 2 млн. 240 тис. грн.

Прокуратура Черкаської області підтримала державне обвинувачення у суді у кримінальному провадженні стосовно жителя міста Черкаси, який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 185, ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 209 КК України (таємне викрадення чужого майна, використання завідомо підробленого документа, замах на використання коштів одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації доходів у великих розмірах).
За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області, черкащанин, підробивши документи, відкрив банківські рахунки та за допомогою несанкціонованого втручання в систему «клієнт-банк» одного із приватних підприємств із їхнього поточного рахунку списав 2 млн. 240 тис. грн. на рахунок іншої фізичної особи, які в подальшому намагався легалізувати.
Вироком суду обвинуваченого засуджено за сукупністю злочинів до 7 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна та з позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю строком на 1 рік.
19.11.2013 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter