Прокуратура: міськрада Черкас незаконно передала місцевому землю вартістю 1,2 млн. грн.

Прокуратура: міськрада Черкас незаконно передала місцевому землю вартістю 1,2 млн. грн.Прокуратурою м. Черкаси проведено перевірку дотримання вимог земельного законодавства в частині правомірності розпорядження Черкаською міською радою землями комунальної власності, передача в користування яких має проводитись виключно на конкурентних засадах, через проведення земельних торгів.
– Встановлено, що в червні 2013 року рішенням Черкаської міської ради місцевому підприємству без проведення земельного аукціону продовжено до 25 років термін оренди земельної ділянки площею понад 3 тисячі квадратних метрів. При цьому зацікавлена особа не мала переважного права для отримання цієї землі в подальше користування. Внаслідок прийняття вказаного рішення ділянка вартістю понад 1 млн 200 тис. грн безпідставно вибула з користування територіальної громади Черкас, – інформує прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк.
З метою захисту інтересів держави та громади міста він звернувся до господарського суду Черкаської області з позовною заявою про скасування рішення Черкаської міської ради та повернення землі в її розпорядження. Рішенням суду позовні вимоги прокурора задоволені в повному обсязі.
14.11.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter