У черкаських ІТТ конституційні права тимчасово затриманих не дотримуються, - прокуратура

У черкаських ІТТ конституційні права тимчасово затриманих не дотримуються, - прокуратура Органами прокуратури Черкаської області проведено перевірку додержання законів України «Про попереднє ув’язнення», «Про основи законодавства України про охорону здоров’я» та «Про забезпечення санітарного і епідемічного благополуччя населення» у роботі ізоляторів тимчасового тримання УМВС України в області.
Установлено, що посадові особи установ неналежно виконували вимоги вказаного законодавства в частині дотримання конституційних прав громадян підданих адміністративному арешту.
Зокрема, порушували строк виконання адміністративного арешту порушників або взагалі не виконували рішення судів про адміністративне затримання, не дотримувались правил догляду за камерами арештованих, медичного огляду затриманих та пожежної безпеки.
За результатами перевірки прокурорами на адресу керівників органів внутрішніх справ внесені подання з вимогою усунути зазначені порушення закону та притягнути винуватих осіб до відповідальності.
12.11.2013 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter