У Черкасах затримали грабіжника, який "розводив" продавців на "Сковороді"

У Черкасах затримали грабіжника, який "розводив" продавців на "Сковороді" До чергової частини Придніпровського районного відділу міліції звернулася 49-річна місцева жителька, яка працює продавцем ветеринарної аптеки. Як інформує СЗГ УМВС в Черкаській області, жінка вказала, що один з її покупців заволодів грошовими коштами. Потерпіла вказала їм прикмети зловмисника і детально розповіла про пригоду, яка сталася серед білого дня.
Близько опівдня до аптеки зайшов охайно одягнутий чоловік, купив товар та дав продавцю 500 гривень однією купюрою. Жінка відрахувала здачу та не встигла схаменутися, як з її рук покупець вирвав свої 500 гривень і відраховану здачу, швидко вибіг з аптеки та побіг в невідомому напрямку.
Через декілька годин надійшло ще одне повідомлення про пограбування. Потерпіла повідомила, що один з покупців заволодів грошовими коштами. Правоохоронці відразу зрозуміли, що це аналогічна ситуація та негайно прибули на місце пригоди. Як вдалося з’ясувати, до магазину зайшов охайно вдягнений чоловік, розповідаючи продавцю про те, що у його дружини свято, купив цукерок. Як і в першому випадку, заплатив купюрою 500 гривень. Продавець відрахувала здачу. Як і першому випадку покупець вихватив з рук продавця свою купюру та здачу і кинувся навтьоки. Проте свідки бачили, як він швидко сів в автомобіль синього кольору та зник з місця пригоди.
Працівники сектору карного розшуку Придніпровського районного відділу міліції почали відпрацьовувати район за даною оперативною інформацією. Невдовзі до правоохоронців надійшла інформація, що в одному з місцевих магазинів бачили особу яка за описом була схожа на зловмисника. Оперативники вирушили за вказаною адресою. Інформація підтвердилася – зловмисника затримали.
12.11.2013 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter