Прокуратура: 20-річна черкащанка за збут наркоти може сісти на 12 років

Прокуратура: 20-річна черкащанка за збут наркоти може сісти на 12 років Прокуратурою міста Черкаси затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 20-річної жительки Черкас. Її звинувачують у вчинених за попередньою змовою групою осіб придбанні, зберіганні, та збуті особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин у великих розмірах, а також у використанні коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів з метою продовження обігу, та у неодноразовому наданні приміщення для вживання наркотичних засобів.
У ході досудового розслідування встановлено, що жінка, перебуваючи у відпустці по догляду за малолітньою дитиною, протягом тривалого часу збувала наркотичні засоби – канабіс та амфетамін. У підозрюваної були постійні постачальники та особи, які допомагали їй у збуті наркотиків. Наркотичні засоби вживали прямо в орендованій квартирі, де вона проживала з чоловіком та дитиною.
Як повідомляє заступник прокурора міста Черкаси Сергій Шелудяков, зараз жінка перебуває на лаві обвинувачених. За вчинене їй загрожує позбавлення волі до 12 років з конфіскацією коштів, одержаних злочинним шляхом, та з конфіскацією всього належного їй майна.
11.11.2013 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter