У Дахнівці 54-річний чоловік зарізав товариша по пляшці та втопив його тіло в Дніпрі

Як повідомляють у СЗГ УМВС області, на спеціальну лінію «102» від жителя мікрорайону Дахнівка надійшло повідомлення про те, що в річці Дніпро поблизу кафе виявлено тіло чоловіка.
Прибувши на місце події, правоохоронці почали пошук та вилучення доказів, які надали б можливість розкрити цей злочин. Детальне вивчення слідів на місці події та багаторічний досвід роботи експертів дали змогу оперативникам відтворити ситуацію, яка передувала скоєнню злочину. Та на цьому робота експертів не завершилась - потрібно було ще ідентифікувати особу загиблого.
До пошуку зловмисника було також залученопрацівника кінологічної служби з собакою. Службовий пес відразу «натрапив на слід» та повів за собою правоохоронців заплутаними вуличками. Собака зупинився біля нічим не примітного подвір’я, поблизу якого було видно сліди волочіння.
У Дахнівці 54-річний чоловік зарізав товариша по пляшці та втопив його тіло в Дніпрі

Співробітники міліції зайшли до двору. Господар будинку якраз порався по господарству. Спочатку при спілкуванні з правоохоронцями він поводився невимушено, але потім почав сильно нервувати. У дворі експерти знайшли сліди боротьби та крові. Також у будинку затриманого було знайдено мобільний телефон та деякі речі загиблого. Відповіді чоловіка на запитання оперативників стали плутаними, мова - непевною. Врешті-решт чоловік зізнався працівникам міліції у скоєнні злочину. Його було затримано та доставлено до райвідділу міліції.
Як пізніше з’ясувало слідство, затриманий познайомився з потерпілим у громадському транспорті. Між чоловіками зав’язалась бесіда, яку вони продовжили за чаркою. Між «приятелями» раптово виникла сварка. Господар будинку схопив зі столу ножа та вдарив свого 34-річного знайомого. Коли 54-річний чоловік зрозумів, що скоїв вбивство, то вирішив приховати сліди злочину, знищивши докази. Він спалив частину одягу вбитого, а його тіло перетягнув на берег річки, неподалік від людного кафе. Коли вбивця був викритий працівниками міліції, експерти на той час вже ідентифікували особу загиблої людини. Професійним оперативникам та експертам знадобилось 4 години для того, щоб розкрити цей резонансний злочин.
Наразі відносно затриманого співробітниками Соснiвського райвідділу міліції УМВС в місті Черкаси порушено кримінальну справу за ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, що карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років. Триває слідство, яке і з’ясує всі обставини даної справи.
29.03.2012 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter