Генпрокуратура просить Вищу раду суддів розглянути питання судді з Лисянки, яка випустила з-під варти племінника замначальника РОВД, що вбив людину

Генпрокуратура просить Вищу раду суддів розглянути питання судді з Лисянки, яка випустила з-під варти племінника замначальника РОВД, що вбив людину Генеральною прокуратурою України за зверненням прокуратури Черкаської області направлено заяву до Вищої ради юстиції про порушення присяги суддею Лисянського районного суду при розгляді клопотання щодо застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Як вже повідомлялось, 21 вересня у Лисянці біля кафе «Корона» виник конфлікт між двома місцевими жителями, в результаті якого один із них завдав удар потерпілому, в результаті чого останній помер у Лисянській районній лікарні.
Ухвалою слідчого судді у клопотанні слідчого щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою було незаконно відмовлено.
Не погоджуючись з позицією суду, прокурором вказане рішення оскаржено в апеляційному порядку.
У подальшому судом підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Нагадаємо, що до всіх вищезазначених рішень призвело обурення жителів Лисянки діями судді. У селищі відбулася акція протесту проти міліцейського та суддівського свавілля. А дядько вбитого взагалі влаштував погром у райвідділі міліції, побивши кількох правоохоронців.
04.11.2013 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter