Замість вибухівки на машині в Умані був "пристрій, що блимає, схожий на GPS"

Замість вибухівки на машині в Умані був "пристрій, що блимає, схожий на GPS"Невідомий пристрій, який блимав та був прикріплений до автомобіля жителя міста Умань виявив охоронник станції техобслуговування. Як інформує СЗГ УМВС в Черкаській області, предмет, схожий на GPS, з місця події вилучено. Вибухових речовин в ньому не виявлено.
До чергової частини Уманського міськвідділу міліції звернувся житель міста та повідомив, що на його автомобілі, який знаходиться на стоянці однієї із станцій техобслуговування, виявлено невідомий предмет, що блимає. Терміново на місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група та керівництво Уманського міськвідділу міліції, вибухотехніки .
На місці було організовано всі необхідні заходи безпеки: забезпечено охорону місця події та прилеглу територію де розміщені жилі будинки, легкозаймисті речовини та матеріали.
При спілкування з власником авто працівники міліції, з’ясували, що він залишив автомобіль на стоянці ще минулої доби, а невідомий предмет на іномарці помітив охоронник станції. Звідки міг взятися пристрій на машині чоловік не знав.
Провівши огляд автомобіля, спеціалісти вибухо-технічної служби НДЕКЦ УМВС України в Черкаській області з’ясували, що невідомий предмет прикріплено до бензобаку автомобіля за допомогою липкої стрічки. Під час детального огляду вибухові речовини в даному переметі вибухотехніки не знайшли. Сигнал подавав пристрій схожий на GPS. Наразі невідомий предмет з місця події вилучено, проводиться перевірка.
01.11.2013 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter