Міліцію закликають активніше шукати голову КС "Кредитні гроші" Кудактіна, який вже кілька років "в бєгах"

Міліцію закликають активніше шукати голову КС "Кредитні гроші" Кудактіна, який вже кілька років "в бєгах"Прокуратурою Черкаської області перевірено стан розслідування кримінального провадження за фактом привласнення та розтрати майна членів кредитної спілки «Добрі гроші».
Установлено, що в провадженні СВ Придніпровського РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області перебуває кримінальне провадження за вказаним фактом, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364 КК України (привласнення, розтрата майна в особливо великих розмірах та зловживання службовим становищем).
Голові кредитної спілки «Добрі гроші» повідомлено про підозру у вчиненні зазначених злочинів та оголошено в міждержавний розшук.
Водночас встановлено, що слідчим та органами розшуку не вжито всіх необхідних заходів для встановлення місця знаходження вказаної особи та притягнення її до кримінальної відповідальності.
У зв’язку з чим прокуратурою області надані відповідні вказівки з метою активізації розшукових дій, а на адресу керівництва УМВС України в Черкаській області внесено подання щодо усунення вказаних порушень законодавства та притягнення винуватих осіб до відповідальності.
Як відомо, головою кредитної спілки «Добрі гроші» є екс-депутат Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Олег Кудактін.
01.11.2013 09:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter