Черкаська прокуратура заявляє, що захистила в суді жінку-інваліда, яка могла б залишитися без квартири

Черкаська прокуратура заявляє, що захистила в суді жінку-інваліда, яка могла б залишитися без квартири Як повідомляє прес-служба прокуратури міста Черкаси, за письмовим зверненням черкащанки, яка є інвалідом І групи, прокуратура міста Черкаси представляла її інтереси в суді.
Справа за позовом до жінки з інвалідністю перебувала у провадженні Соснівського районного суду м. Черкаси.
Позивач вимагав від неї майже 190 тисяч гривень у якості грошової компенсації вартості частини квартири, яка є у їхній спільній власності.
Загроза порушення інтересів відповідача полягала в тому, що у разі задоволення позову існувала реальна можливість продажу квартири в примусовому порядку з метою виконання грошового зобов’язання перед позивачем.
Як зазначив прокурор міста Черкаси Олександр Маслюк, оскільки у жінки з інвалідністю іншого житла нема, примусове відчуження призвело б до порушення її прав на житло, встановлених Житловим кодексом та Конституцією України. Прокуратура міста, аби не допустити цього, вступила в справу на боці відповідача. Рішенням Соснівського районного суду м.Черкаси у задоволенні позову до жінки відмовлено.
31.10.2013 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter