Прокуратура: Колишнього директора черкаського "Облпалива" судять за невиплату зарплати

Прокуратура: Колишнього директора черкаського "Облпалива" судять за невиплату зарплати Прокуратурою міста Черкаси затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно колишнього генерального директора комунального підприємства ”Облпаливо”. Його звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 175 КК України – невиплата заробітної плати.
Як інформує прес-служба прокуратури міста Черкаси, в ході досудового розслідування встановлено, що він, працюючи керівником вказаного підприємства, безпідставно не виплатив у повному обсязі заборгованість із заробітної плати 52 працівникам. У результаті підприємство заборгувало їм понад 302 тисячі гривень. При цьому наявні на рахунках кошти були використані на інші платежі, всупереч Закону України „Про оплату праці”.
Правову оцінку діям обвинуваченого дасть суд. Йому загрожує позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
29.10.2013 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter