Двоє дільничних міліціонерів затримали в Сагунівці трьох зеків-втікачів

Як інформує СЗГ УМВС в Черкаькій області, втікачів з дільниці соціальної реабілітації Черкаської виправної колонії затримали дільничні інспектори міліції.
До чергової частини УМВС України в Черкаській області надійшло повідомлення про те, що з дільниці соціальної реабілітації Черкаської виправної колонії скоїли втечу троє засуджених. Негайно дана інформація була передана на всі чергові частини області, весь особовий склад був орієнтований на пошуки втікачів. Основне навантаження в даній ситуації було покладено на дільничних інспекторів міліції, які добре знали свої адміністративні дільниці та могли швидко зорієнтуватися на місцевості.
Повідомлення про розшук втікачів отримали і дільничні інспектори по обслуговуванню села Сагунівка - Володимир Запорожець та Володимир Брелаха. Правоохоронці уважно ознайомившись з орієнтуванням дізналися, що один з втікачів був родом з села Сагунівка Черкаського району, а тому було можливо, що він повернеться додому.
Дільничні інспектори розпочали патрулювання села та прилеглої території. Спочатку було перевірено лісосмуги та польові сторожки, проте проведена робота не принесла жаданого результату. Продовжуючи пошуки, працівники міліції вирішили оглянути ще декілька домоволодінь в селі. Один з цих будинків знаходився поряд з лісом, а господарі приїжджали до садиби лише влітку.
Правоохоронці дісталися до будинку, коли вже сутеніло. Хвіртка була відчинена, і працівники міліції зайшли до двору. Пошкоджена віконна шибка будинку, насторожила дільничних, і вони продовжили огляд домоволодіння. Присвітивши ліхтарем в вікно, в приміщенні під ліжком правоохоронці побачили невідому особу. Чоловіка було негайно затримано для встановлення його особи. Як з’ясувалося, це і був один з втікачів. При подальшому спілкуванні з затриманим, чоловік повідомив, що інші двоє втікачів пішли в пошуках автомобіля, де їх згодом було також затримано.
На даний час слідчим Придніпровського райвідділу міліції розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 393 Кримінального кодексу України (Втеча з місця позбавлення волі або з-під варти), що карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
24.10.2013 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter