За крадіжку та підбурювання до дачі хабаря заступнику голови правління золотоніського підприємства загрожує до 12 років позбавлення волі

За крадіжку та підбурювання до дачі хабаря заступнику голови правління золотоніського підприємства загрожує до 12 років позбавлення волі Прокуратурою Черкаської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно одного із заступників голови правління підприємства Золотоніського району.
Вказана особа підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 5 ст. 369 КК України (шахрайство та пропозиція неправомірної вигоди).
Як інформує прокуратура Черкаської облсті, протягом 2008 – 2012 років, посадовець незаконно заволодів грошовими коштами громадянина у сумі 280 тис. доларів США та в подальшому підбурив останнього до надання працівникам суду неправомірної вигоди у суму 240 тис. грн. за винесення по справі судового рішення.
За клопотанням слідчого, погодженого прокурором, судом підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Наразі обвинувальний акт розглядається у Соснівському районному суді м.Черкаси, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді від 5 до 12 років позбавлення волі.
04.09.2013 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter