В Умані затримали зухвалого грабіжника

До працівників Уманського міськвідділу міліції почали звертатися місцеві жителі з повідомленнями про крадіжки майна. Зловмисник проникав до дитячих садочків та освітніх закладів, вичікував моменту, коли всі залишать кабінет та спокійно викрадав все, що потрапляло до рук: сумки, гаманці, телефони та гроші. Серед потерпілих були дорослі і діти – учні навчальних закладів.
Характер скоєння злочинів наштовхував на думку, що за серією крадіжок стоїть одна людина. Оперативники почали перевіряти осіб, які раніше притягувались до відповідальності за скоєння подібних злочинів, та позитивних результатів це не принесло. Траплялися випадки, коли зухвалий злодій встигав за один день скоїти кілька злочинів. Відчуваючи безкарність, зловмисник почав скоювати крадіжки прямо з квартир громадян, проникаючи через відчинені вхідні двері до помешкання і, поки господарі займалися своїми справами в інших кімнатах, зловмисник «обчищав» помешкання.
Та рано чи пізно зловмисник повинен був помилитися. Під час розмови з черговим потерпілим правоохоронці отримали досить цінну інформацію - детальний опис зловмисника, під який повністю підходив 26 - річний житель Умані. Підозрюваний був частим «гостем» міськвідділу міліції.
Негайно була розроблена операція по затриманню злочинця, але той ніби відчувши, що його викрито зник з міста. Та втекти крадію не вдалося. Працівники міліції отримали оперативну інформацію, що розшукуваного злочинця бачили у Вінницькій області в Гайсині. Злочинця було затримано.
Наразі проти зловмисника порушено ряд кримінальних справ. Як інформують у СЗГ УМВС області, затриманий дає покази, відкриваються нові факти злочинної діяльності молодого чоловіка. На сьогоднішній день слідчими Уманського міськвідділу міліції доведено 15 епізодів, до яких причетний затриманий.
19.01.2012 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:32 19.01.2012 karp7:
Молодцы! Сработали професионально.