За колабораціонізм заочно судитимуть жителя Новоайдарівського району на Луганщині, - прокуратура

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру жителю Новоайдарівського району Луганської області за фактами колабораційної діяльності та державної зради.

Слідством встановлено, що місцевий житель тимчасово окупованого смт Новоайдар Луганської області, добровільно, з метою переслідування власних інтересів та надання підтримки окупаційній владі російської федерації, у листопаді 2022 року зайняв посаду «директора» незаконного правоохоронного органу «Государственное унитарное предприятие луганской народной республики «Новоайдарское лесоохотничье хозяйство».

На вказаній посаді 47-річний чоловік виконує низку організаційно-розпорядчих функцій. Він приймає участь у загальному управлінні незаконного правоохоронного органу влади, надає безпосередню допомогу в проведенні підривної діяльності проти України представникам держави-агресора – російської федерації у встановленні та підтриманні їх незаконної влади на тимчасово окупованій території.

Підозрюваного оголошено в розшук. Вживаються заходи щодо його розшуку.

Досудове розслідування «in absentia» та оперативний супровід у кримінальному провадженні проводиться співробітниками УСБУ в Черкаській області.

Санкція ч. 2 ст. 111 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.
11.07.2024 09:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter