У Черкасах закрито цех, де веселе подружжя виготовляло суміш, яку потім реалізовувало на ринках як церезіт

У Черкасах закрито цех, де веселе подружжя виготовляло суміш, яку потім реалізовувало на ринках як церезіт До співробітників сектору державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Соснівського райвідділу міліції надійшла оперативна інформація про те, що в місті Черкаси здійснюється виготовлення будівельної суміші відомої торгової марки з порушенням технічних вимог та без наявності відповідних дозволів та документів.
За інформацією СЗГ УМВС в Черкаській області, правоохоронці встановили, що незаконне виробництво організувало подружжя черкащан: 49-річний чоловік та його 44-річна дружина. Обоє були зареєстровані як фізичні особи-підприємці і у своєму підпорядкуванні мали кілька працівників. Під час санкціонованого обшуку приміщення, де було налагоджено виробництво, правоохоронці виявили значну кількість контрафактної продукції, загальна вартість якої склала близько 24 тисячі гривень. Будівельна суміш, яку фасували у заздалегідь заготовлені поліетиленові пакети, була дешевою, а за своїми властивостями схожою до однойменної відомої торгової марки. На кожний такий пакет прикріплявся роздрукований на звичайному принтері логотип з назвою «Церезіт». Виготовлену таким способом суміш винахідливі підприємці збували через будівельні ринки та невеликі магазини будматеріалів по всій України.
По даному факту слідчим відділом Соснівського райвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 229 Кримінального кодексу України (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від десяти до п'ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого та з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення. Триває слідство.
12.07.2013 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter