На Черкащині директора ПП підозрюють в заволодінні понад 1 млн. грн. бюджетних коштів, - прокуратура

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру службовою особою за фактом заволодіння чужим майном вчинене в умовах військового стану в особливо великих розмірах та видачі неправдивого офіційного документу.

Слідством встановлено, що особи обіймаючи посаду директора одного з приватних підприємств, заволодів коштами одного з виконавчого комітету міської ради Черкащини, обернувши їх на користь свого підприємства на суму понад 1 млн грн.

Так, посадовець уклав договір з Виконавчим комітетом міської ради Черкащини на виконання робіт з проектування, виробництва, монтажу, комплектації та введення в експлуатацію об’єкту.

Усвідомлюючи, що гроші виділені на здійснення вказаних робіт, є коштами місцевого бюджету, останній затвердив акти виконаних робіт, достовірно знаючи, що до них внесено недостовірні дані із зазначенням виду виконаних робіт, які фактично не виконані, а також із завищенням обсягів фактично виконаних будівельних робіт.
На цей час вирішується питання про обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу.

Досудове розслідування та оперативний супровід здійснюють працівники УСБУ України в Черкаській області.

У разі доведення вини правопорушнику може загрожує позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
09.07.2024 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter