40-річному жителю Донецька повідомлено про підозру за держзраду, - прокуратура

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру у державній зраді донеччанину, який перейшов на бік ворога та брав активну участь у бойових діях проти Збройних Сил України.

Слідством встановлено, 40-річний чоловік, який народився та проживав у м. Донецьк, у лютому 2022 року перейшов на бік ворога – російської федерації, та добровільно вступив до 110 окремої мотострілецької бригади, яка входить до 1-го армійського корпусу у складі об'єднання збройних сил росії на донбасі.

У подальшому, громадянин України, діючи на шкоду суверенітету, територіальній цілісності, недоторканності та обороноздатності України, надавав допомогу російській федерації у проведенні підривної діяльності проти України. Він із зброєю в руках брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони України на території Луганської та Донецької області.

Підозрюваного оголошено у розшук.

Досудове розслідування «in absentia» та оперативний супровід у кримінальному провадженні проводиться співробітниками УСБУ в Черкаській області.
05.07.2024 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter