Адміністратора Інтернет-спільноти в Золотоноші судитимуть за поширення інформації про місця, де працівники ТЦК вручали повістки чоловікам

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру 31-річному жителю м. Золотоноша Черкаської області за фактом перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України в особливий період.

Слідством встановлено, що підозрюваний у грудні 2023 року створив та адміністрував групу в інтернет-месенджері для поширення інформації про місця, де представники місцевого ТЦК та СП здійснюють заходи з оповіщення населення (вручають повістки), а також інформація про маршрути пересування представників ТЦК та СП.

Завдяки масовому поширенню інформації через інтернет-спільноту, місцеві жителі Золотоніщини мали змогу уникати спілкування з представниками центрів комплектування та соціальної підтримки, а також працівниками поліції, і як наслідок, це створювало передумови для ухилення ними від виконання конституційного військового обов’язку.

Наразі заблоковано діяльність протиправної Інтернет-спільноти.

Збір доказів та оперативний супровід у кримінальному провадженні забезпечується співробітниками УСБУ в Черкаській області.

Санкція ч. 1 ст. 114-1 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
04.07.2024 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter