За зловживання службовим становищем судитимуть службову особу одного з внз Черкаської області

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру службові особі за фактом зловживання службовим становищем, тобто умисному, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для юридичної особи використання службовою особою свого становища всупереч інтересам служби, що спричинило істотну шкоду.

За даними слідства, протягом 2021 року службова особа, з числа керівного складу одного з вищих навчальних закладів Черкащини, маючи укладений договір з одним із підприємств на постачання товарів, за відсутності визначених на те законодавчих підстав, уклала додаткові угоди до договору щодо збільшення ціни за одиницю товару.

Вказані дії призвели до недоотримання запланованого обсягу товару навчальним закладом та зайво сплачених коштів за отриманий товар на суму понад 220 тис.грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється СУ ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу працівників кіберполіції Черкащини.

Санкція ч. 1 ст. 364 КК України передбачає покарання у вигляді пробаційного нагляду на строк до трьох років або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
28.06.2024 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter