За службову недбалість, яка завдала збитків майже на 700 тис. грн., судитимуть екс-директора КП у Черкаському районі

За процесуального керівництва прокурорів Уманської окружної прокуратури повідомлено про підозру 47-річному чоловіку за фактом службової недбалості, неналежного виконання службовою особою своїх обов'язків, несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки інтересам окремих юридичних осіб.

Слідством встановлено, що колишній директор одного із комунальних підприємств району, будучи уповноваженим розпоряджатися його коштами, достовірно знаючи штатний розпис та розподіл обов’язків підлеглих працівників, всупереч фінансовому плану підприємства, уклав цивільно-правові договори з особою, яка фактично не виконувала свої зобов’язання, оскільки аналогічні обов’язки були закріплені за штатними працівниками. Внаслідок цього, з серпня 2017 року по вересень 2019 року підприємству завдано матеріальної шкоди майже на 700 тисяч гривень.

Досудове розслідування здійснює СВ Уманського РУП ГУНП в Черкаській області.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
20.06.2024 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter