14 років позбавлення волі отримав колишній оперуповноважений ГУНП в Херсонській області, - прокуратура

Прокурори Черкаської обласної прокуратури довели в суді причетність жительки Херсонської області за фактом зайняття посади в незаконних судових або правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території.

Слідством встановлено, що жінка будучи обізнаною про факт ведення російською федерацією агресивної війни проти України, з метою встановлення та утвердження тимчасової окупації частини території України, підтримки рішень та дій держави-агресора, збройних формувань, окупаційної адміністрації держави-агресора, добровільно погодилася зайняти посаду «временно исполняющего обязанности старшего оперуполномоченного главного управления мвд Херсонской области» та у подальшому посаду «инспектора по особым поручениям отделения по режиму и защите государственной тайны отдела делопроизводства и режима главного управления мвд Херсонской области».

Вироком Соснівського районного суду м. Черкаси обвинувачену засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі на строк 14 років з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах України та в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, в органах, що надають публічні послуги на строк 15 років та з конфіскацією майна, позбавлено спеціального звання капітана поліції колишнього оперуповноваженого ГУНП в Херсонській області
Спеціальне судове розслідування (in absentia) здійснювалось Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у м. Києві.
14.06.2024 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter