Депутата Чигиринської міськради судитимуть за заперечення агресії РФ проти України, - прокуратура

Пкурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт за обвинуваченням депутата Чигиринської міської ради за фактом визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України з використанням засобів масової інформації.

Слідством встановлено, що фігурант надсилав своїм знайомим повідомлення з посиланнями на відеоматеріали з інтернет-ресурсу «YouTube», у яких наявні ознаки виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, розпочатої у 2014 році. Також він у особистому листуванні в інтернет-месенджері «Telegram» виправдовував збройну агресію рф проти України, заперечував її та глорифікував її учасників.

Обвинувачений висловлював сподівання на перемогу російської федерації в «СВО», а також звеличував державу-агресора, глорифікував представників рф.
Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні забезпечувалося співробітниками УСБУ в Черкаській області.

Санкцієя ч. 3 ст. 436-2 КК України передбачає покарання від 5 до 8 років розбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.
12.06.2024 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter