10 гектарів землі природного парку «Нижньосульський», незаконно передані в приватну власність, повернуто державі

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього начальника відділу Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області за фактом службової недбалості, неналежного виконання своїх службових обов'язків.

Слідством встановлено, що експосадовець не перевіривши наявність передбачених законодавством погоджень відповідних органів, підготував проекти наказів про затвердження документації та надання земельних ділянок у власність.

Внаслідок допущеної службової недбалості 5 земельних ділянок Національного природного парку «Нижньосульський» загальною площею 10 га було передано у приватну власність громадянам.

Водночас, за результатами розгляду позовних заяв прокурора Чорнобаївським районним судом Черкаської області вказані накази скасовано, а земельні ділянки природно-заповідного фонду повернуті у державну власність.

Досудове розслідування здійснював СВ ГУНП в Черкаській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань НПУ.
07.06.2024 17:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter