На Корсунщині у держвласність повернуто понад 3 гектари лісогосподарських земель

Прокурори Звенигородської окружної прокуратури звернулись до Господарського суду Черкаської області з позовом про витребування частини земельної ділянки лісогосподарського призначення площею 1,2 га вартістю понад 36 млн грн, яка у складі земель сільськогосподарського призначення була незаконно передана до комунальної власності Виноградської сільської ради. Внаслідок чого філію «Корсунь-Шевченківське лісове господарство» ДП «Ліси України» було позбавлено права власності користування вказаною землею за призначенням.

Також сільською радою було набуто право комунальної власності на частину іншої земельної ділянки, до складу якої увійшло 2 гектари земель лісового фонду вартістю 94 млн грн.

В ході судового розгляду справи за позовом прокурора про її витребування, органом місцевого самоврядування добровільно відкориговано технічну документацію із землеустрою, якою з площі земель сільськогосподарського призначення виключено оспорювану лісову ділянку.

Таким чином, за втручання прокуратури відновлено статус понад 3 га земель лісогосподарського призначення, припинено їх незаконне використання та можливе вибуття у приватну власність.
30.05.2024 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter