За колабораціонізм судитимуть директора підприємства з Донецьку, - прокуратура

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя м. Донецьк, причетного до колабораційної діяльності, а саме провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території.

У ході досудового розслідування встановлено, що обвинувачений, усвідомлюючи протиправність та незаконність дій окупаційних органів так званої «днр», будучи засновником та директором зареєстрованої за законодавством держави-агресора рф юридичної особи, у 2023 році провадив господарську діяльність по наданню матеріально-технічного забезпечення.

Чоловік здійснює керівництво незаконно створеним підприємством, організовує та забезпечує функціонування господарської діяльності з «ГУФСИН России по Донецкой Народной Республике», яке діє від імені рф, та наповнює «державний» бюджет «днр»» за рахунок отриманих коштів.
Обвинуваченого оголошено в розшук.

Досудове розслідування «in absentia» та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області.
20.05.2024 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter