До 5 років ув'язнення засуджено чигиринця за перешкоджання мобілізаційним заходам, - прокуратура

За публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури засуджено жителя м. Чигирина до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком за вчинення злочину проти основ національної безпеки.

Прокурором у суді доведено, що 37-річний обвинувачений з жовтня 2023 року адміністрував групу в одному із Інтернет-додатків, робота якої була спрямована на ухилення громадянами України від мобілізації в умовах воєнного стану.

У цій спільноті, з метою ухилення особами призовного віку від отримання мобілізаційних повісток, чоловіком забезпечувалась постійне функціонування спільноти та аналіз інформації щодо місць роздачі повісток працівниками ТЦК та СП в Черкаському районі Черкаської області.

Обвинувачений, знаючи про важливість діяльності працівників ТЦК у період воєнного стану, особисто писав текстові повідомлення у чаті групи з інформацією щодо часу, дати та місць вручення повісток, а також блокував користувачів, які у своїх повідомленнях писали недостовірні дані щодо місць виконання своїх службових обов’язків співробітниками Черкаського обласного ТЦК та СП.

За результатами слідчих (розшукових) дій у січні 2024 року заблоковано діяльність вказаної Інтернет-спільноти.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснюють слідчі Управління СБУ в Черкаській області.

07.05.2024 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter