29-річного жителя Золотоніського району засудили до 3 років ув'язнення за ухилення від призову, - прокуратура

За принципової позиції прокурорів Золотоніської окружної прокуратури, Драбівський районний суд Черкаської області ухвалив обвинувальний вирок у кримінальному провадженні стосовно 29-річного жителя Золотоніського району, який ухилився від призову на військову службу під час мобілізації.

Рішенням суду апеляційної інстанції йому призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Доведено, що ухилянт, будучи придатним до військової служби, не маючи підстав для відстрочки від призову, під час перебування у приміщенні одного з відділів Золотоніського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, категорично відмовився отримувати повістку від уповноваженої особи, не дивлячись на те, що його було належним чином повідомлено про наслідки невиконання зобов'язання.

Разом з тим, чоловік у жовтні та листопаді 2023 року не з'явився у визначений час до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, не зважаючи на те, що був завчасно попереджений повісткою, та про причини неявки не повідомив.

Тим самим він ухилився від призову на військову службу під час мобілізації, в особливий період.

Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурора, визнав обвинуваченого винуватим в інкримінованому йому діянні та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі Золотоніського РВП ГУНП в Черкаській області.
06.05.2024 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter