Двох жителів Луганської області судитимуть за колабораціонізм, - прокуратура

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох громадян України, які добровільного обійняли посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій територіїю

Слідством встановлено, що колишній директор Державного підприємства «Старобільське лісомисливське господарство» погодився на співпрацю з представниками країни-агресора та добровільно обійняв посаду «директора «государственного унитарного предприятия «лнр» «старобельское лесоохотничье хозяйство».
Інший підозрюваний - колишній лісничий Державного підприємства «Сватівське лісомисливське господарство». Він також пішов на співпрацю з ворогом та обійняв посаду «директора государственного унитарного предприятия «лнр» «сватовское лесоохотничье хозяйство».

Обидва підозрювані своїми діями сприяли укріпленню окупаційної влади на непідконтрольній Україні території.

Досудове розслідування в кримінальних провадженнях здійснюють слідчі Четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Черкасах) Територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, оперативний супровід – УСБУ в Черкаській області.

Санкція зазначеної статті Кримінального кодексу України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.
06.05.2024 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter