У черкаського самогонника вилучили 2 тис. літрів самопальної горілки

У черкаського самогонника вилучили 2 тис. літрів самопальної горілки Оперативники Міндоходів закрили сьоме з початку року підпільне виробництво алкогольного фальсифікату. Про це повідомив заступник начальника оперативного управління Головного управління Міндоходів у Черкаській області Олександр Чалий. За його словами, «цех» облаштував у власному домоволодінні 39-річний житель обласного центру. Міцні напої підприємливий черкасець виготовляв, змішуючи спирт з водою і для покращення смакових якостей додавав різного роду хімічні інгредієнти. Отриману суміш постачав під виглядом горілки співгромадянам та жителям сусідніх областей. Так, оперативники задокументували канал збуту значної партії фальсифікованої горілки, розфасованої в пластикові 5-літрові ємкості, яку «підпільник» перевозив власним авто на Київщину.
Під час проведення обшуку гаражу та автомобілю, які використовувались для протиправної діяльності, виявлено та вилучено, як речовий доказ, майже 2 тис. літрів незаконно виготовленої водно-спиртової суміші, ємкості зі спиртом, устаткування для виготовлення «оковитої» та хімічні інгредієнти для покращення смакових якостей. Також, вилучений автомобіль, на якому «готова продукція» прямувала до споживача.
Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 140 тисяч гривень.
Відповідно до Кримінального процесуального кодексу України матеріали перевірки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Наразі триває досудове розслідування.
03.07.2013 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter