Двох жителів Умані судитимуть за виправдовування агресії РФ проти України
Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальні акти стосовно жителя м. Умань та жительки, які виправдовували збройну агресію рф проти України та глорифікували її учасників. Розслідуванням встановлено, що 48-річний уманчанин поширював матеріали з Телеграм-каналів російських пропагандистів антиукраїнського спрямування про заперечення збройної агресії рф проти України та виправдовування жорстоких і незаконних дій країни-агресора. Чоловік підтримував позицію, що вбивство цивільних осіб в м. Буча на Київщині є інсценуванням, а також стверджував у переписках з однодумцями, що російська ракета, яка навесні 2023 року влучила у багатоповерховий будинок у м. Умань була спеціально скоригована ЗСУ для нанесення жахливих втрат. Ще одна обвинувачена – 40-річна уманчанка, яка з мотивів схвалення політики країни-агресора поширювала матеріали з агітаційних Телеграм-каналів про історичну необхідності співпраці українців з рф та випрадовувала дії ворога, називаючи їх закономірною процедурою «денацифікації» українців. Висновки судових експертиз підтвердили наявність у дописах обох обвинувачених заперечення збройної агресії рф проти України та глорифікації її учасників. Наразі до них застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, а нерухоме та рухоме майно - арештовано. Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальних провадженнях здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області. Санкцією ч. 3 ст. 436-2 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.
08.04.2024 19:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Останні новини
Останні коментарі
Потрібна допомога на придбання авто для підрозділу ССО, в якому служать черкащани
11:50 13.06 Черкаська облрада передала у власність громади Черкас ліцей "Перспектива"
11:05 13.06 У Черкасах пройшов Марш Подяки випускників
10:15 13.06 У ніч проти 13 червня ворог атакував 118 БпЛА. ППО знешкодила 110, - Повітряні Сили
09:30 13.06 Упродовж 12 червня на фронтах зафіксовано 237 боєзіткнень, - Генштаб
08:45 13.06 13 червня на Черкащині без опадів, 19-24º
08:00 13.06 За 12 червня ворог втратив 1 310 осіб, 1 танк, 11 ББМ, 88 артсистем, 4 РСЗВ, 1 засіб ППО, 12 робототехнічних комплексів, 2 164 БпЛА, 424 авто, 7 одиниць спецтехніки, - Генштаб
17:10 12.06 У травні-2026 на Черкащині найбільше подорожчали фрукти, подешевшали - яйця
16:35 12.06 Анатолію Ярішу не вистачило 2 голосів для обрання головою Черкаської облради
16:00 12.06 DIM.RIA: Скільки коштує паркомісце в Черкасах у 2026 році
15:25 12.06 У Черкаській облраді вчетверте стартували вибори голови
14:50 12.06 Ще три ландшафтні заказники створено на території Черкаської області
14:15 12.06 Радуцький очолив фракцію ЄС у Черкаській облраді
13:40 12.06 193 випускники Черкас отримають медаль «Гордість освіти міста»
13:05 12.06 На Черкащині заочно судитимуть жительку Донеччини за співпрацю з окупаційною владою
12:30 12.06 У Смілі викрито чловіка, який намагався продати зброю та набої
11:55 12.06 На Черкащині заочно судитимуть директора підприємства на Луганщині, який забезпечував друк російських пропагандистських видань
11:20 12.06 Черкаська ОВА: Скасування статусу критичності для підприємств не розглядається
10:45 12.06 За 5 місяців 2026 року місцеві бюджети Черкащини отримали 142 млн. грн. податку на нерухомість
10:10 12.06 В Умані формують нову патрульну роту з охорони громадського порядку
09:35 12.06 У ніч проти 12 червня ворог атакував 117 БпЛА. ППО знешкодила 102, - Повітряні Сили
09:00 12.06 Упродовж 11 червня на фронтах зафіксовано 241 боєзіткнення, - Генштаб
08:25 12.06 12 червня на Черкащині короткочасні дощі та грози, 24-29º
07:50 12.06 За 11 червня ворог втратив 1 300 осіб, 4 танки, 1 ББМ, 78 артсистем, 2 РСЗВ, 1 засіб ППО, 8 робототехнічних комплексів, 2 218 БпЛА, 352 авто, 3 одиниці спецтехніки, - Генштаб
17:40 11.06 Нова система оповіщення про повітряні тривоги запрацювала в Корсунь-Шевченківському
17:10 11.06 У ДТП в Каневі травмувалося двоє неповнолітніх
16:45 11.06 Смілянська міськрада затвердила Статут тергромади міста в новій редакції
16:15 11.06 "Черкаський автобус" може поставити 27 шкільних автобусів на Івано-Франківщину за 113,45 млн. грн.
15:40 11.06 Антона Яценка позбавлено звання почесного громадянина Умані
15:15 11.06 На Черкащині визначено переможців регіонального етапу WorldSkills Ukraine 2026
14:45 11.06 На Черкащині через несприятливу погоду висадку овочів розпочали на тиждень пізніше від запланованого
14:10 11.06 У Білозір'ї «Новий елеватор ЛЛД» завершує монтаж власної сонячної електростанції
13:35 11.06 У селі Шукайвода на Христинівщині відкрили Алею Слави на честь полеглих захисників
13:05 11.06 Два ветерани з Черкащині представлятимуть Україну на змаганнях Invictus Germany Sports Festival 2026 у Дюссельдорфі
12:35 11.06 До 15 років ув'язнення за держзраду на Черкащині заочно засудили учасника незаконних збройних формувань
16.09 22:11 Filip_PIPISKO :
Хоть би зоопарк не "покращили", я туди з дітьми щотижня ходжу і взимку і влітку, за останні роки зробили те що не робилось років двадцять.
16.09 22:05 Filip_PIPISKO :
У Черкасах "поліція" возит бухарей/нарков в ВП на Пастеровскую, а потом... отпускает, куда хош туда и п3.14здуй. "Іди Сашко вдоль чорного забора" (с) Поліцай
16.09 22:00 Filip_PIPISKO :
Охереть теперь. Накладочка вышла. Поставщик во всем виноват. А я вот в садик отвалил 2000 грн "обов'язкового благодійного внеску" и 400 грн на средства санитарии. Радуцький, гнида, шоб у тебя дети и внуки с грязными жопами ходили и виноват в этом был исключительно поставщик моющего.
16.09 21:55 Filip_PIPISKO :
Лучше бы начали дело над прокуратурой, за крышевание незаконных поставок неликвидной продукции.
16.09 21:52 Filip_PIPISKO :
...и сп3.14издили столько же
16.09 21:51 Filip_PIPISKO :
Увы, не ведаю как сия мадам в качестве "редактора", но как терпила весьма специфична - в каждом рассказе появляются новые детали...
26.08 21:20 Samuelot :
Добрый день. мужской сток Я занимаюсь стококом уже 10 лет постоянно стакивась с проблемой добросовестных поставщиков, постоянно какие то проблемы появляются после оплаты , или товар не приходит, или приходит не то что закывал В общем есть идея вылаживать нормальных поставщиков тут на форуме чтоб многие не обжигались второй раз у кого что есть выкладывайте тут. Я много лет работаю с этими ребятами http://stokoptom.com/catalog/detskaya-odezhda Все делают качественно, быстро ,и достойно. У кого что есть выкладывайте. сток оптом Если что звоните все расскажу и подскажу начинащим +380980718079 или пишите на почту [email protected] сток оптом
24.08 22:37 Agrixbum :
Вот это самое то[url=http://agrolinepro.ru/tobacco-equipment][/url]
09.08 16:16 dLidmila :
Душа обтруситься від бруду.У мне - камінь? Я забуду.Все зайве час цей підмете.Та ви огидили святе -Країну, де ви живете.Ні, животієте, бо й досіЗбагнути, вочевидь, не в змозі,Що довело нас до війни,За що ідуть у бій сини.Нема в цім вашої вини???А критика буває різна:Нахабна, толерантна, грізна.Доречна і несправедлива,А ще – підступна, боязлива,Ворожа, що готова вбити.Зі світу зжити.Хто пережив – той зрозумієТой стан, коли душа німіє,Коли над прірвою стоїш,Коли життя – розмінний гріш.Коли один ти на межі.І всі – чужі.І стала я на ту межу.Пощади, ні, не попрошу.А правда вам так в вічі коле:Не душі – перекотиполе...Чи все одно, що за вікном?Якби ж боролися гуртом!Один в нас ворог. Я про цеПисала. Та їдке слівцеМов куля вдарило. Жива.Які отруйні є слова,Що перевернуть, перетруть,І котяться, неначе ртуть!…А на війні – свинцеві кулі.Що з нами тут? Немов заснули.Боєць, пройшовши вогневій,Сказав, що на передовійБуває легше – там брати.А тут ми хто? Як злі хорти…Та чи простить це Україна?Невже все рівно? Автор Людмила ДжулайДуша обтруситься від бруду.У мне - камінь? Я забуду.Все зайве час і підмете.Та ви огидили святе -Країну, де ви живете.Ні, животієте, бо й досіЗбагнути, вочевидь, не в змозі,Що довело нас до війни,За що ідуть у бій сини.Нема в цім вашої вини???
03.08 17:00 Vikki :
Ну не знаю у кого какие нереализованные потребности в азартных играх. Но для меня игровые автоматы это просто развлечения. Мне очень нравится играть на сайте http://vulkan-na-dengi.com и пи чем играю я исключительно на деньги, потому что так намного интересней. Но не с целью как некоторые выиграть, а просто отдохнуть. Те, кто любит поиграть в такие игры, мой вам совет - играйте и отдыхайте, не воспринимайте как заработок, а то не получите нужного наслаждения от игры.
Голосування
Вказівки
Архів
Реклама
Анатолій Бондаренко ,
АТО ,
БПЛА ,
браконьєрство ,
Бюджет ,
війна ,
Вбивство ,
Вибори ,
втрати ,
грабіж ,
дитина ,
дороги ,
ДТП ,
електроенергія ,
Зарплата ,
земля ,
Канів ,
коронавірус ,
Крадіжка ,
наркотики ,
Одарич ,
ООС ,
оперативне зведення ,
Погода ,
Пожежа ,
поліція ,
ППО ,
Прокуратура ,
Ремонт ,
СБУ ,
Сміла ,
Суд ,
Тулуб ,
Україна ,
Укренерго ,
Умань ,
Хабар ,
Черкаси ,
Черкаська область ,
шахрайство Показать все теги
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс 7
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30