За колабораціонізм та держзраду судитимуть двох жителів Луганської області, - прокуратура

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальні акти стосовно двох жителів Луганщини за фактами державної зради та колабораційної діяльності.

Слідством встановлено, що 63-річний житель Луганської області у листопаді 2022 року добровільно пішов на співпрацю з ворогом та обійняв посаду «начальника територіального відділення державної установи – республіканський центр зайнятості луганської народної республіки в місті Свердловськ і Свердловському районі» у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території м. Довжанськ (колишня назва – м. Свердловськ) Луганської області.

На цей час обвинувачений продовжує працювати на органи окупаційної адміністрації та виконувати завдання на користь ворога.

Інший обвинувачений – 61-річний житель м. Луганськ, будучи засновником та директором товариства з обмеженою відповідальністю, яке надає Інтернет-послуги, налагодив співпрацю з так званою «луганской таможней».

Чоловік, усвідомлюючи протиправність та незаконність дій окупаційних органів «лнр» у період з січня до грудня 2023 року провадив господарську діяльність, забезпечуючи доступ до мережі Інтернет в точках надання послуг вказаній організації.

Наразі вживаються активні заходи щодо розшуку обох підозрюваних.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальних провадженнях здійснюють співробітники УСБУ в Черкаській області.
27.03.2024 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter