У Черкасах викрито конвертаційний центр, через який "прокачали" близько 16 млн. грн.

У Черкасах викрито конвертаційний центр, через який "прокачали" близько 16 млн. грн.Співробітниками головного оперативного відділу ДПІ у м. Черкасах задокументовано та припинено діяльність групи осіб, які організували та забезпечили діяльність «конвертаційного центру». Центр здійснював посібництво в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах та легалізації грошових коштів, здобутих злочинним шляхом.
Як інформують у ДПІ в м. Черкаси, даною групою осіб протягом 2012-2013 років створено ряд фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності, які займались незаконною конвертацією грошових коштів для підприємств Черкаської області та інших регіонів України.
Загальний обіг проконвертованих коштів «махінаторів» за вказаний період склав близько 16 млн. гривень.
Було проведено ряд обшуків за адресами офісних приміщень, проживання учасників «конвертаційного» центру, під час яких виявлено та вилучено документи первинного бухгалтерського і податкового обліку, що підтверджують факти «конвертації» коштів у готівку, чорнові записи пов’язані з схемою діяльності «конвертаційного» центру, комп’ютерну техніку, яка використовувалась для виготовлення документів та ведення бухгалтерського обліку суб’єктів господарювання - учасників «конвертаційного центру», печатки підприємств та готівкові кошти, які були підготовлені для передачі «клієнтам» центру.
26.06.2013 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter