За держзраду й колабораціонізм судитимуть жительку Луганської області, - прокуратура

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці Луганщини за фактами державної зради та колабораційної діяльності.

За даними слідства, 49-річна жителька Троїцької селищної громади Луганської області з корисливих та ідеологічних мотивів у квітні 2022 року на підставі розпорядження так званого «главы администрации Троицкого района лнр» обійняла посаду «начальника общего отдела администрации троицкого района «лнр».

Вказана посада пов’язана з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території Луганської області.

Нехтуючи своїми конституційними обов’язками, підозрювана бере участь в загальному управлінні незаконного органу влади, сприяє у проведенні підривної діяльності представниками держави-агресора проти України.

На цей час підозрювана продовжує працювати на користь ворога та виконувати усі поставлені завдання, спрямовані на легалізацію російської влади та посилення заходів тимчасової окупації.

Наразі вказану особу оголошено в розшук.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснюють співробітники УСБУ в Черкаській області.
07.02.2024 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter