За незаконний збут етилового спирту та безакцизного алкоголю судитимуть 43-річного жителя Кам'янки

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Кам’янки за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання, а також збуту та транспортування з метою збуту незаконно виготовленого спирту етилового та алкогольних напоїв.

За даними слідства, 43-річний чоловік упродовж 2022 – 2023 років організував та налагодив схему, спрямовану на незаконне придбання та транспортування з метою збуту незаконно виготовленого спирту етилового та алкогольних напоїв.

Вказані підакцизні товари він зберігав за місцем свого проживання та в гаражному приміщенні, а в подальшому збував їх споживачам на території Черкаської області.
У ході проведення санкціонованих обшуків з незаконного обігу вилучено понад 3 тисячі літрів спирту та алкогольних напоїв.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі СВ Черкаського РУП ГУНП в Черкаській області, оперативний супровід – працівники УСР в Черкаській області ДСР НП України.

У разі доведення вини чоловікові загрожує покарання у вигляді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.
02.02.2024 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter