До 10 років ув'язнення засуджено жителя Харківщини за розголошення інформації про переміщення частин ЗСУ

До 10 років ув'язнення засуджено жителя Харківщини за розголошення інформації про переміщення частин ЗСУЯк інформують в офісі Генпрокурора, за публічного обвинувачення прокурорів Черкаської обласної прокуратури суд визнав винним жителя Чугуївського району Харківщини у несанкціонованому поширенні інформації про направлення, переміщення та розміщення Збройних Сил України (ч. 3 ст. 114-2 КК України).

Його засуджено до 10 років позбавлення волі.

Прокурори у суді довели, що чоловік упродовж вересня-листопада 2022 року співпрацював з представником незаконного збройного формування «народна міліція «днр». Збирав та передавав через месенджер Telegram інформацію й точні координати розташування підрозділів ЗСУ, а також їх рух з метою ураження ворогом.

На виконання завдань куратора він надав відомості стосовно чотирьох місць дислокації українських захисників та двічі повідомив про переміщення військової вантажної техніки територією Харківської області.

Отримані дані окупанти планували використати для підготовки ракетно-артилерійських обстрілів.

У листопаді 2022 року чоловіка затримали у порядку ст. 208 КПК України за місцем його проживання.

На вирок суду засуджений очікував під вартою.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснювало Управління СБУ в Черкаській області.
25.01.2024 19:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter